Ιστότοπος για τους Φιλιατες και οχι μονο- με νέα και παλιά, ειδήσεις και σχόλια, λαογραφικά και φωτογραφικά θέματα και την εφημεριδα μας ¨τα ΝΕΑ των Φιλιατών¨ σε ηλεκτρονική μορφή

Αρχεία Ιστολογίου

Aside

τα Νεα των Φιλιατών, εφημερίδα μας του Μαϊου 2014


 

Aside

¨ΝΕΑ των Φιλιατών¨ φύλλο Απρίλη 2014


 

Aside

Βιβλιοπαρουσίαση


 

Aside

Υποψήφιοι απο τον Συνδυασμό Πολίτες σε Δράση


Εικόνα

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Σαγιάδας
1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
2. ΓΚΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
3. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ  
4. ΚΟΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ  
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΟΥΚΙΑ του ΗΛΙΑ 
6. ΜΗΤΡΟ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ του ΛΕΥΤΕΡΗ  
7. ΠΑΝΤΑΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

8. ΣΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ  
9. ΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  
10. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

Εκλογική Περιφέρεια Φιλιατών
1. ΒΡΑΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  
2. ΓΚΙΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  
3. ΓΚΡΙΜΠΟΥΡΑΣ ΛΑΜΠΗΣ του ΣΩΤΗΡΗ  
4. ΓΩΓΟΥ – ΤΑΤΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ  
5. ΔΗΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  
6. ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΕΩΝΙΔΑ
7. ΖΙΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ  
8. ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ  
9. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
10. ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
11. ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΗΛΙΑ  
12. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
13. ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
14. ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ  
15. ΛΑΓΚΑΡΗ – ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ  
16. ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 
17. ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ – ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
18. ΜΠΑΛΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  
19. ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  
20. ΜΠΙΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
21. ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ   
22. ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ  
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  
24. ΠΑΠΠΑ – ΜΑΛΛΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ  
25. ΣΙΟΖΙΟΥ – ΣΤΑΣΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΗΝΑ  
26. ΣΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ  
27. ΣΚΕΝΤΟΥ – ΝΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ  
28. ΤΑΦΕΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
29. ΤΟΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  
30. ΤΣΙΤΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ  
31. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

Δημοτική  Κοινότητα Φιλιατών
1. ΓΚΙΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΡΑΒΙΩΤΗ – ΤΖΟΜΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
3. ΚΑΙΣΑΡΗ – ΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4. ΜΠΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
5. ΝΕΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ 
6. ΞΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Νικολάου
1. ΒΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΗΝΑ
2. ΜΑΝΤΖΟΥΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αγίων Πάντων
1. ΣΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αετού
1. ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΣΤΑΥΡΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΔΟΝΑΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αμπελώνος
1. ΓΚΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Αναβρυτού
1. ΑΛΒΕΡΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του ΙΩΣΗΦ
2. ΧΡΗΣΤΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΘΩΜΑ

Τοπική Κοινότητα Ασπροκκλησίου
1. ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΟΓΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 
3. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 
4. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΥ – ΚΑΝΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ

Τοπική Κοινότητα Αχλαδέας
1. ΚΟΜΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΜΠΟΥΖΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Τοπική Κοινότητα Βαβουρίου
1. ΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΜΥΓΔΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βρυσέλλας
1. ΣΙΟΚΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΣΤΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ  

Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου (Αγίου Γεωργίου)
1. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΚΙΩΝΟΣ

Τοπική Κοινότητα Γιρομερίου
1. ΛΕΛΕΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Γολάς
1. ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΤΟΥΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας Φιλιατών
1. ΜΑΡΕΤΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΖΗΣΗ
2. ΜΠΟΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Τοπική Κοινότητα Κάτω Ξεχώρου
1. ΓΚΡΕΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
2. ΜΙΓΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κεραμίτσης
1. ΒΕΛΛΗΣ ΕΚΤΩΡ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ 
Τοπική Κοινότητα Κερασοχωρίου
1. ΚΟΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ
2. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΗΝΑ

Τοπική Κοινότητα Κεστρίνης
1. ΓΚΙΚΑΣ ΜΗΝΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΚΑΛΙΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΝΤΑΛΛΑ – ΚΟΛΙΟΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΕΣΤΩΡΟΣ
4. ΤΡΟΥΜΠΑΤΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Κεφαλοχωρίου
1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κοκκινιάς
1. ΛΙΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΥΡΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κοκκινολιθαρίου
1. ΠΑΠΠΑΣ ΜΗΝΑΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 
2. ΣΤΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Κουρεμαδίου
1. ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ – ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΚΟΡΔΟΝΕΛΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Κρυονερίου
1. ΔΗΜΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΜΠΟΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
Τοπική Κοινότητα Κυπαρίσσου
1. ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Λεπτοκαρυάς
1. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΤΣΕΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ 
Τοπική Κοινότητα Λιας
1. ΜΠΕΛΕΧΑ – ΠΕΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2. ΤΖΙΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Λίστας
1. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπική Κοινότητα Μαλουνίου
1. ΓΚΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΗΛΙΑ
2. ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
Τοπική Κοινότητα Μηλέας
1. ΓΚΕΝΕΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΜΠΕΛΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Ξεχώρου
1. ΛΩΛΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
2. ΜΙΓΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Παλαιοκκλησίου
1. ΣΟΚΟΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
2. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου
1. ΚΑΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΣΤΑΥΡΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Παλαμπά
1. ΖΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΚΑΤΣΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 
Τοπική Κοινότητα Πηγαδούλια
1. ΖΩΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Πλαισίου
1. ΘΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΝΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 
Τοπική Κοινότητα Πλατάνου
1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2. ΤΣΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 
Τοπική Κοινότητα Ραβενής
1. ΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Ραγίου
1. ΚΟΛΑΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
2. ΛΑΜΠΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Ριζού
1. ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
2. ΝΤΑΛΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

Τοπική Κοινότητα Σαγιάδας
1. ΓΙΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
2. ΛΙΟΥΤΣΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΣΙΑΦΑΚΑ – ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Σίδερης
1. ΚΩΤΣΗΣ ΛΟΥΚΑΣ του ΜΗΝΑ
2. ΝΤΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Σμέρτου
1. ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2. ΛΑΓΟΥ – ΧΑΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΜΗΝΑ 
Τοπική Κοινότητα Τρικορύφου
1. ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2. ΣΤΕΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Τσαμαντά
1. ΙΑΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Φανερωμένης
1. ΝΑΤΣΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 
2. ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
Τοπική Κοινότητα Φοινικίου
1. ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΝΤΟΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ  
Τοπική Κοινότητα Χαραυγής
1. ΤΣΑΚΑΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα Εικόνα

Aside

τα ΝΕΑ ΤΩΝ ΦΙΛΙΑΤΩΝ η εφημερίδα του μήνα Μάρτη 2014


 

Aside

Πρωτομαγιά στον Αη Θανάση Βαβουρίου


Η βροχή δεν άφησε να γίνει το όμορφο πανηγύρι στο παλιό αυτό μοναστήρι της Μουργκάνας. Μολαταύτα έγινε η θεία λειτουργία παρουσία αρκετού κόσμου. (εικόνες από τον Αποστόλη Λιαμίρα)

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Κάποιοι, είναι παντός καιρού… βρήκαν τον τρόπο κι ψήσανε ήπιαν και γλεντήσανε…

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

 

Aside

ΝΕΑ της Επαρχίας Φιλιατών, διαβάστε το προηγούμενο φύλλο- Φλεβάρη 2014


 

Ετικετοσύννεφο

Αρέσει σε %d bloggers: